Anita Przybył

trenerka soft skills

Absolwentka psychologii i zarządzania potencjałem pracowników.

Trenerka z z doświadczeniem na sali szkoleniowyej od 2006 roku. Uczestniczka wielu szkoleń doskonalących metody pracy z ludźmi oraz wspierających ich rozwój, m.in. Szkoły Coachingu, Szkoły Trenerów Biznesu, Racjonalnej Terapii Zachowań, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Przez kilka lat odpowiadała za szkolenia pracowników w międzynarodowej korporacji.

Wyznaje pogląd, że bycie wykwalifikowanym specjalistą to za mało, a wysoko rozwinięte kompetencje społeczne są niezbędnym elementem sukcesu ludzi i całych organizacji.

Na czym polega moja praca?

Aktualnie trener freelancer. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności społecznych m.in. komunikacji, zarządzania zespołem, budowania zespołu, motywowania, asertywności, inteligencji emocjonalnej. W swoich szkoleniach stawia na naukę przez doświadczenie, kładąc nacisk na interaktywne, warsztatowe formy nauczania oraz intensywny trening umiejętności.

Specjalizacja trenera

  • Kompetencje miękkie

    Kompetencje miękkie w ujęciu dopasowanym dla IT. Role w zespole i skuteczność osobista.
    Zobacz szkolenia...

Szkolenia autorskie trenera

Tytuł Kategoria Il. dni
Leadership w realiach IT. Jak stać się skutecznym liderem, z którym programiści uwielbiają pracować. Szkolenie dla liderów technicznych (technical leadership)
Umiejętności miękkie
8 x 4h
Szczegóły