Mateusz Pusz

trener C++

Motto: Jeśli już zdecydowałeś się coś robić to rób to dobrze. W przeciwnym przypadku szkoda na to Twojego cennego czasu.

Mateusz od wielu lat zarabia na życie pisaniem kodu C++, a w czasie wolnym dla odmiany uczy się C++ ;-) Pracował nad wieloma projektami zarówno w dużych korporacjach jak i małych środowiskach Open Source.

Głównym obszarem jego zainteresowania i ekpertyzy jest tzw Modern C++. Szczególny nacisk kładzie na wydajność kodu oraz jego stabilność i bezpieczeństwo.

Mateusz jest aktywnym członkiem komitetu ISO C++ (WG21) gdzie wraz z grupą największych światowych ekspertów współtworzy kolejną oficjalną wersję języka C++. Jest on także członkiem grupy roboczej Study Group 14 (SG14) gdzie jest odpowiedzialny za wymagania sektora finansowego. W 2013 roku wygrał międzynarodowy konkurs wiedzy o języku C++ Bench Games 2013.

Przy każdej okazji stara się dzielić posiadaną wiedzą dlatego często można go zobaczyć na kluczowych konferencjach związanych z tematyką C++. Aktualnie prowadzi też działalność trenerską i konsultacyjną w dziedzinie projektowania, pisania i utrzymania kodu C++.

Social Media:

Czym jest dla mnie Bottega IT Minds?

Bottega IT Minds to miejsce, w którym w konstruktywny sposób można skonfrontować swoje umiejętności i poglądy z umiejętnościami i poglądami ekspertów różnych specjalizacji. To miejsce, w którym można być zarówno mentorem dla innych, jak i samemu wiele się nauczyć.

Na czym polega moja praca?

Głównym wyzwaniem mojej pracy i tematem na który kładę szczególny nacisk podczas moich szkoleń i wykładów jest pomoc w zrozumieniu mechanizmów i filozofii działania języka C++. Dzięki temu programiści są w stanie samodzielnie wytwarzać efektywne i niezawodne moduły kodu C++ bez potrzeby "wkuwania" interfejsów języka i powielania złych przykładów wszechobecnych w otaczających nas kodzie.

Specjalizacja trenera

  • C i C++

    Zarówno dla średnio zaawansowanych jak i dla ekspertów debugujących Kernel. Narzędzia, testowanie, wzorce i wydajność.
    Zobacz szkolenia...

Materiały Trenera

Idea renesansowej pracowni - Bottegi zakłada nieustanną pracę jej członków i dzielenie się jej wynikami.

Szkolenia autorskie trenera

Tytuł Kategoria Il. dni